Back to top
Share
  • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА! З 24 лютого 2022 року Україна та її громадяни перебувають в абсолютній небезпеці через російське вторгнення та повномасштабну війну. Багато прийомних сімей потребують термінової допомоги… Детальніше

Про нас

Sunflower Academy (БО БФ “Академія Соняшник”) – це український Благодійний Фонд, який існує з 2018 року та допомагає українським дітям-сиротам покращити свої навички з математики та англійської мови. Українські діти-сироти часто мають прогалини в освіті, які заважають їм повністю реалізувати свій потенціал та здійснити мрії. Фонд співпрацює з дитячими будинками сімейного типу (ДБСТ) та прийомними сім’ями (ПС) для проведення позашкільних програм з англійської мови та математики.

З початком війни в Україні (24 лютого 2022 року), спільно з американською компанією Umbrex, БО БФ “Академія Соняшник” розпочала кампанію зі збору коштів для надання фінансової підтримки прийомним сім’ям, які потребують допомоги та не виїхали з України. Наша мета – підтримати фінансово якомога більше прийомних сімей протягом усього часу війни.

Наші програми

Гуманітарна допомога
Anastasiia Dotsenko August 9, 2022

Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога Нинішня криза в Україні загострила потреби дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та...

Read More
Ноутбуки для українських дітей-сиріт
Anastasiia Dotsenko August 9, 2022

Ноутбуки для українських дітей-сиріт

Ноутбуки для українських дітей-сиріт З початку війни дві третини українських дітей були змушені покинути...

Read More

Наша команда

Джинг Ліанг

Засновник

Джинг Ліанг

Анастасія Доценко

Керівник

Анастасія Доценко

Михайло Диптан

IT-спеціаліст

Михайло Диптан

Аліна Туктарова

SMM менеджер

Аліна Туктарова

Надія Романюк

Бухгалтер

Надія Романюк

Місія

Path 2

Ми прагнемо повністю змінити життєву траєкторію українських дітей, які перебувають під опікою, даючи їм старт у житті та підтримуючи їхню освіту в Україні. Наша мета – допомогти їм досягти успіхів у вивченні англійської мови, математики та комп’ютерних технологій, щоб вони могли побудувати успішну кар’єру та приносити користь суспільству.

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!

З 24 лютого 2022 року Україна та її громадяни перебувають в абсолютній небезпеці через російське вторгнення та повномасштабну війну. Багато прийомних сімей потребують термінової допомоги продуктами харчування та медикаментами. Ми дуже просимо вас зробити пожертву для допомоги цим сім’ям.

Ви можете задонатии через нас, або ми можемо зв’язати вас безпосередньо з окремими прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу. 100% ваших донатів підуть цим сім’ям на придбання необхідних продуктів харчування та медикаментів.

Покращуй майбутнє дітей-сиріт разом з нами!

Path 2

Разом ми можемо допомогти підвищити рівень життя та зменшити прогалини в освіті вихованців дитячих будинків, щоб вони могли вступати до вищих навчальних закладів і не відчувати себе відмінними від дітей зі звичайних сімей.

Scribble 8

Зв'язатися з нами

Заповнюй форму і ми зв’яжемося

з тобою найближчим часом