Back to top
Share
 • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА! З 24 лютого 2022 року Україна та її громадяни перебувають в абсолютній небезпеці через російське вторгнення та повномасштабну війну. Багато прийомних сімей потребують термінової допомоги… Детальніше

Гуманітарна допомога

Нинішня криза в Україні загострила потреби дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та прийомних сім'я (ПС). Багато з них не змогли виїхати з України і потребують фінансової підтримки як ніколи.

Підтримка українських дітей-сиріт під час війни

Нинішня криза в Україні загострила потреби дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та прийомних сім’я (ПС). Багато з них не змогли виїхати з України і потребують фінансової підтримки як ніколи.

 

БО БФ “Академія Соняшник” надає матераільну допомогу українськм прийомним сім’ям з 2018 року. На сьогоднішній день потреби спричинені війною є більшими, ніж може задовольнити Фонд самотужки. З початком війни ми активізували наші зусилля, уклавши партнерство із компанією Umbrex, глобальною спільнотою консультантів найвищого рівня. Umbrex допомагає зі збором коштів та покриттям операційних витрат.

 

З 24 лютого 2022 року Фонд допоміг 109 сім’ям з 714 прийомними дітьми. Незважаючи на це, необхідна подальша підтримка для визначених сімей, і сотні українських дітей-сиріт все ще перебувають у нашому списку очікування. Ми потребуємо більше коштів для безпосередньої підтримки потреб цих сімей під час цієї війни.

Просимо задонатити на допомогу сімям із:

– Продуктами харчування

– Медикаментами

– Одягом, тощо.

 

Наша мета – надавати щомісячну підтримку ДБСТ та ПС з дітьми-сиротами, які потребують допомоги на час війни. Сума коштів, яка необхідна на одну дитину в місяць, становить 48 доларів США. У нашій базі даних 742 дитини-вихованця, що робить загальну необхідну суму еквівалентну 35 616 доларів США на місяць.

48 доларів щомісяця рятують життя одній дитині. Допоможіть дітям в надзвичайних ситуаціях. Задонатьте другу чашку кави сьогодні і побачте посмішку дитини.

100% коштів йдуть безпосередньо сім’ям, без будь-яких операційних витрат із внесків.

 

* Якщо ви хочете обрати родину, якій хочете допомогти, будь ласка, зв’яжіться з нами Форма для зв’язку

** Всі прийомні сім’ї, які беруть участь у наших програмах, проходять перевірку через перевірену мережу соціальних працівників та ретельну перевірку юридичної документації. Ми надаємо пріоритет сім’ям, переміщеним зі Східних та Південних регіонів України, оскільки вони мають найбільші потреби.

01.

Задонатити на сайті

02.

Розказати про нашу кампанію

Будемо дуже вдячні, якщо ти поділишся нашою ініціативою у соціальних мережах: Twitter, Instagram, Facebook або Linked In.

03.

Задонатити свій старий девайс

  Колись вони втратили батьків. Сьогодні – дім. Не дайте їм втратити віру в людей. Будь ласка, підтримайте українських дітей-сиріт!

   

  100% коштів надходять безпосередньо в сім’ї, операційні витрати Фонду покриває компанія Umbrex.

   

  Дякуємо, що допомагаєте дітям!