Back to top
Share
  • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА! З 24 лютого 2022 року Україна та її громадяни перебувають в абсолютній небезпеці через російське вторгнення та повномасштабну війну. Багато прийомних сімей потребують термінової допомоги… Детальніше

Ноутбуки для українських дітей-сиріт

З початку війни дві третини українських дітей були змушені покинути свої домівки, а їхнє навчання було перервано. Понад 2 000 шкіл було пошкоджено або зруйновано, а напади на навчальні заклади тривають. Під час війни освітою часто нехтують і сприймають її як менш нагальну проблему.  Проте, для дітей в охоплених війною регіонах школа дає відчуття нормального життя, безпеки та рутини і має вирішальне значення для їхнього психічного, соціального та емоційного благополуччя. 

У середині березня понад 15 000 шкіл відновили навчання в Україні, в основному за допомогою дистанційного або гібридних варіантів очного навчання. Високоякісний інтернет-зв’язок все ще доступний у більшості регіонів країни. Вчителі продовжують проводити заняття навіть з бомбосховищ та віддалених населених пунктів.  

Завдяки цим зусиллям мільйони українських дітей в країні та за кордоном змогли продовжити свою освіту.  Однак, навчання онлайн не є можливим для деяких з найбільш вразливих дітей в Україні, які виховуються в прийомних сім’ях.  Більшість дітей-сиріт не мають смартфонів, планшетів чи ноутбуків, необхідних для продовження навчання під час війни.

Наша мета – закупити 600 вживаних пристроїв для 600 дітей-сиріт, які наразі перебувають в Україні і знаходяться в листі очікування БО БФ “Академія Соняшник”, але не мають девайсів.

Вартість одного приладу – $150.  Загальна необхідна сума: $150 на 600 = $90 000

100% коштів надходять безпосередньо в сім’ї, операційні витрати Фонду покриває компанія Umbrex.

* Якщо ви хочете обрати родину, якій хочете допомогти, будь ласка, зв’яжіться з нами Форма для зв’язку

** Всі прийомні сім’ї, які беруть участь у наших програмах, проходять перевірку через перевірену мережу соціальних працівників та ретельну перевірку юридичної документації. Ми надаємо пріоритет сім’ям, переміщеним зі Східних та Південних регіонів України, оскільки вони мають найбільші потреби.

Зроби донат зараз. Подаруй дітям надію на навчання.

ЯК Я МОЖУ ДОПОМОГТИ?

01.

Задонатити на сайті

02.

Розказати про нашу кампанію

Будемо дуже вдячні, якщо ти поділишся нашою ініціативою у соціальних мережах: Twitter, Instagram, Facebook або Linked In.

03.

Задонатити свій старий девайс

    100% коштів надходять безпосередньо в сім’ї, операційні витрати Фонду покриває компанія Umbrex.

     

    Дякуємо, що допомагаєте дітям!