Back to top
Share
  • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА! З 24 лютого 2022 року Україна та її громадяни перебувають в абсолютній небезпеці через російське вторгнення та повномасштабну війну. Багато прийомних сімей потребують термінової допомоги… Детальніше

Анастасія Доценко

Керівник

Анастасія працювала гідом у Києві, надаючи туристичні послуги та допомогу іноземцям в Україні та Індонезії та багато років була залучена до роботи в різних громадських організаціях, як волонтер.

У 2018 році познайомилася в Києві з Джингом Ліангом, який згодом став засновником БО БФ “Академія Соняшник”, щоб допомогти зібрати та доставити подарунки прийомній сім’ї на Різдво. Так почала розвиватися ідея створення Благодійного Фонду з метою допомоги дітям-сиротам.

З моменту створення Фонду Анастасія керує БО БФ “Академія Соняшник”, займається різними видами діяльності з дітьми-сиротами, опікунами та прийомними матерями.

З початку війни в Україні (24 лютого 2022 року) відповідає за менеджмент, фандрайзинг, операційну діяльність, виявлення та комунікацію з новими ДБСТ та ПС, які залишилися в Україні та наразі потребують допомоги.