Back to top
Share
  • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА! З 24 лютого 2022 року Україна та її громадяни перебувають в абсолютній небезпеці через російське вторгнення та повномасштабну війну. Багато прийомних сімей потребують термінової допомоги… Детальніше

Джинг Ліанг

Засновник

Джинг є співзасновником та керуючим партнером Umbrex – глобальної спільноти незалежних консультантів з питань управління найвищого рівня (https://umbrex.com). Він також є співзасновником Storelli Sports, компанії з виробництва спортивного захисного спорядження, та Attenua, біотехнологічної компанії. Наразі працює над стартапом з очищення корпоративних даних.

Вперше він приїхав в Україну у грудні 2017 року та під час цієї подорожі він познайомився зі своєю першим українським дитячим будинком сімейного типу – родиною Вовк у Києві. Історії дітей-сиріт зворушили та надихнули Джинга зробити щось, щоб змінити їхні життєві траєкторії через навчання математиці та англійській мові. Ви можете прочитати його розповідь про свою першу поїздку тут:

https://twitter.com/AppleHelix/status/1089550543364730885

У 2019 році Джинг офіційно заснував БО БФ “Академія Соняшник” – програму позашкільної освіти з математики та англійської мови. Його бачення полягає в тому, щоб використовувати гейміфікацію для прискорення вивчення математики та англійської мови дітьми-сиротами. За допомогою Фонду він сподівається змінити життя українських дітей-сиріт та дати їм можливості на успішне майбутнє.